NAUJIENOS
Naujienos
Renginiai
2017-01-04
Priimtas sprendimas pakeisti viešosios įstaigos „Technopolis” (įmonės kodas 300045112) pavadinimą į VšĮ Kauno verslo plėtros centras.
2016-10-03
Projekto tikslas – ugdyti pagarbą autorių ir gretutinių teisių apsaugai.
2015-12-28
Priemonės tikslas - paskatinti šalies įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (toliau – MTEP), taip pat paskatinti įmonių plėtrą ir naujų inovacinių įmonių steigimąsi investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.
2015-10-16
MB „Inotechas“ jauna perspektyvi informacinių technologijų sprendimus siūlanti įmonė. Pradėjo verslą su idėja, kuriai sprendimo ieškota pakankamai ilgai. Pirmiausia savo verslo idėja du įkūrėjai Aurimas Gilius ir Tomas Bulovas pristatė pirmame „Inovatyvaus verslo kūrimo skatinimas“ projekto etape, kurio metu komisija įvertino kaip potencialią idėją kurti verslą. Įmonė veiklą pradėjo vystyti nuo 2014 m. liepos 1 d. ir šiai dienai ne tik sukūrė produktą, bet ir toliau ieško inovatyvių, technologinių sprendimų, kurie padėtų spręsti atitinkamas problemas.
Norite pradėti savo verslą? Turite idėjų, tačiau trūksta žinių ir patirties, kad galėtumėte jas realizuoti?

Jau kovo 5 d. turite unikalią galimybę nemokamai dalyvauti VšĮ „Technopolis“ organizuojamame renginyje, kurio metu sužinosite daugiau apie galimybes pradėti naują verslą, kartu su bendraminčiais diskutuosite kūrybinėse dirbtuvėse, gausite patarimų ir gerosios praktikos pavyzdžių iš profesionalių verslo konsultantų.
Rizika ir taktika šiam kūrybinių dirbtuvių svečiui yra puikiai pažįstami ir praktiškai įgyvendinti principai. Verslininkas, filantropas ir politikas Antanas Guoga kuria verslą tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Lietuvoje puikiai žinomi Antanui Guogai priklausantys verslai – sporto prekių internetinė parduotuvė “TonySports”, jaunimo pamėgta “TonyStreets”, poilsio ir pramogų parkas Anupriškių kaime. Kūrybinėse dirbtuvėse su Antanu Guoga kalbėsime apie sėkmingas verslo idėjas, verslo internete specifiką, riziką ir pasiteisinančią taktiką. Kviečiame dalyvauti visus studentus 2014 m. vasario 19 d. nuo 16 val. Aleksandro Stulginskio universitete, Universiteto g. 10, III rūmuose esančiame „akvariume“.
2013 m. gegužės 10 d. Alytaus miesto savivaldybė ir VšĮ „Tyrimų ir mokymų centras“ kviečia verslo atstovus dalyvauti konferencijoje „Finansiniai instrumentai ir galimybės verslui“.
VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) maloniai Jus kviečia į nemokamą Europos Sąjungos struktūrinės paramos priemonių „Naujos galimybės“, „Invest LT-2“, „Intelektas LT“, „Intelektas LT+“, „Inoklaster LT“ pristatymą.
Žaidimas
On-line seminarai
InoGame sukurtas ugdyti jaunimo (16-22 metų) anteprenerystę, naudojant socialinį tinklalapį Facebook. Žaidime, galima susikurti savo virtualų veikėja, kuris pradės, valdys ir plės įnovatyvų verslą, kurs pridėtinę vertę kompanijai, partneriams ir visuomenei bei galės konkuruoti virtualioje rinkoje.
Žaidimas vyksta virtualioje ateityje,...
Norėdami pradėti žaisti spauskite čia >>
 
Antrąjį "Verslauk" seminarą ves trys verslininkai. Kiekvienas iš jų pasidalins savo patirtimi bei papasakos apie verslo pradžią, kodėl verta turėti savo verslą ir nuo ko pradėti.
Slėnio naujienos
Lapkričio 14 d. Kaune duris pravers „Santakos“ slėnio KTU Mokslo ir technologijų centras bei Technologinis verslo inkubatorius. Jis turėtų tapti vienu iš svarbiausių objektų, prisidedančiu prie verslui ir investicijoms patrauklaus miesto įvaizdžio formavimo. Ateityje KTU „Santakos“ slėnis pretenduoja tapti rimta paspirtimi ne tik Kauno, bet ir visai šalies ekonomikai.
Lapkričio 14 d. duris atvers naujasis Kauno technologijos universiteto (KTU) Mokslo ir technologijų centras bei Technologinis verslo inkubatorius, „Santakos“ slėnio dalis. Šis centras taps esmine grandimi, jungiančia perspektyvias technologijas ir žinioms imlias įmones, įkūnijančia mokslo tyrimų, studijų bei praktinio idėjų įgyvendinimo sinergiją. Bendradarbiavimo idėja užkoduota ir pastato architektūroje, kurtoje pagal architektų Gražinos Janulytės-Bernotienės, Rimantės Lydytės, Eriko Klinavičiaus projektą.
Kauno technologijos universitete (KTU) sukurta technologija leidžia tiksliau diagnozuoti glaukomą – ligą, kuri yra viena iš dažniausių suaugusiųjų aklumo priežasčių. 2012-aisiais Europos Sąjungoje buvo užregistruota 1,6 milijonai glaukomos atvejų, prognozuojama, kad šis skaičius per artimiausią dešimtmetį paaugs 9 procentais. Nėra jokio efektyvaus šios ligos gydymo.
Kauno technologijos universiteto (KTU) Realaus laiko kompiuterinių sistemų centre kuriami išmanūs daiktai pralenkia laiką. Išmaniojo namo sistema „Snapas“, išmanioji virtuvė „Fėja“, skaitmeninė televizija „Gala“, išmanieji šaldytuvai, kurie patys registruoja trūkstamus produktus – tai tik keletas sėkmingai įgyvendintų Centro mokslininkų projektų.
Žinių bazė
Naujienos diskusijose
Ką veikia robotai pasaulyje? juos galima rasti daugybėje sričių.
Kol Lietuvoje vyksta „mini sumo“ robotų kautynės , Tokijuje robotaižaidžia futbolą ir kelia grėsmę Davidui Beckhamui, kiti juos linksmina šokdami pagal sambos muziką.
Japonijos personalo atrankos agentūra „People Staff'' liepą paskelbė pradedanti nuomoti žmogaus pavidalo robotus -...
Yale’o ir Indianos universiteto mokslininkai, stengdamiesi kuo geriau integruoti robotus į žmonių visuomenę, sukūrė šešias taisykles, galinčias bent sumažinti potencialų jų pavojų.
Pirmoji taisyklė. Nepatikėkite robotams užduočių, kurios susijusios su didele rizika visuomenei. Kitaip tariant, robotų veiksmai turi būti nuspėjami, o katastrofos galimybė artima nuliui. Tačiau jau dabar...
Prieš dešimtmetį garsus amerikiečių filosofas ir futurologas Francis Fukuyama pranašavo, jog dar XXI amžiaus pirmojoje pusėje biotechnologijų ir kompiuterinė revoliucija taip smarkiai pakeis žmoniją, kad mes jau nebegalėsime vadintis gamtos vaikais.
Pramoniniai robotai, dieną naktį dirbantys prie gamyklų konvejerių, nėra jokia naujiena: daugelis Japonijos, Pietų Korėjos, JAV ar Vakarų...
Robotika – tai mokslas apie robotus arba automatizuotas mašinas, galinčias pamėgdžioti įvairius gyvų organizmų veiksmus. Žodžio „robotas” kilmė – dirbtinė, šį žodį pasiūlė čekų rašytojas fantastas ir jis reiškia „priverstinis triūsas”. Paprastai robotai tai ir daro: valandų valandas kartoja vis tuos pačius užprogramuotus veiksmus ir nesiskundžia. Tiesa,...
Naujieji šautuvai su "Linux" sistema užtikrins 100% šūvio tikslumą.
Visą straipsį galite perskaityti čia:
http://mokslas.delfi.lt/technologijos/galas-suviams-pro-sali-pagamintas-sautuvas-su-linux-sistema.d?id=61053485#ixzz2Pse6Dq5Z
Skelbiama, kad naujosios kartos sąsaja yra nebrangi: ši technologija remiasi vaizdo kamera ir projektoriumi. Pasak „Fujitsu Laboratories“ atstovų, šios įrangos visiškai pakanka, kad būtų galima labai tiksliai nustatyti objektų formą ir pirštų padėtį net žemos vaizdo raiškos režimu. Sistema atpažįsta pirštus pagal jų kontūrus ir spalvą, analizuojant išorinio apšvietimo ypatumus patikslinama...
Kiekviena šešiakojo galūnė gali veikti nepriklausomai viena nuo kitos. Tai leidžia mašinai peržengti per sudėtingas kliūtis ir netgi judinti kelyje pasitaikančius objektus.
Nors kol kas tokio roboto praktinis pritaikymas kelia nemažai klausimų, tačiau toks judėjimo būdas perspektyvus - ypač sudėtingose ar saugomose vietovėse, kur ratinis ar vikšrinis transportas sunkiai...
Jei manote, kad kompiuteriai dar nėra tokie kūrybiški, galime jus nustebinti. Amazon.com svetainėje paieškokite Philipo M. Parkerio knygų. Būsite lengvai šokiruoti, kai išvysite daugiau nei 100 tūkst. rezultatų. Fiziškai neįmanoma vienam autoriui parašyti tiek knygų, tačiau minėtasis asmuo sukūrė programinę įrangą, kuri vos per valandą „iškepa“ po naują knygą. Iš tiesų programa varijuoja jau...
PARTNERIAI
VšĮ „Technopolis“ dalininkė, bendradarbiaujama skatinant verslo, mokslo ir savivaldos bendradarbiavimą.
VšĮ „Technopolis“ dalininkė, bendradarbiaujama skatinant verslo, mokslo ir savivaldos bendradarbiavimą
Bendradarbiavimas rengiant ir įgyvendinant inovacinius projektus, teikiant inovacijų paramos paslaugas.
Bendradarbiavimas rengiant ir įgyvendinant inovacinius projektus.
Bendradarbiavimas rengiant ir įgyvendinant inovacinius projektus, teikiant inovacijų paramos paslaugas.
Bendradarbiavimas SVV aplinkos gerinimo srityje.
Bendradarbiavimas rengiant ir įgyvendinant inovacinius projektus, teikiant inovacijų paramos paslaugas.
Bendradarbiavimas inovacijų paramos paslaugų, inovacinių projektų rengimo ir įgyvendinimo srityse.
Bendradarbiavimas rengiant ir įgyvendinant inovacinius projektus, teikiant inovacijų paramos paslaugas.
Bendradarbiavimas investuotojų pritraukimo srityje.
Bendradarbiavimas verslo ir mokslo bendradarbiavimo skatinimo, inovacinių projektų rengimo ir įgyvendinimo srityse.
Bendradarbiavimas rengiant ir įgyvendinant inovacinius projektus, teikiant inovacijų paramos paslaugas.
Bendradarbiavimas rengiant ir įgyvendinant inovacinius projektus, teikiant inovacijų paramos paslaugas.
Bendradarbiavimas verslumo ugdymo ir inovacijų skatinimo srityje.
Bendradarbiavimas rengiant ir įgyvendinant inovacinius projektus, teikiant inovacijų paramos paslaugas.
Bendradarbiavimas mokslo ir technologijų parkų koncepcijos vystymo ir plėtros srityse.
Bendradarbiavimas skleidžiant informaciją apie Lietuvos eko-inovacijas ir žinomas sukurtas inovacijas.
BUHALTERIJOS CENTRAS, remdamasis geriausia buhalterinės apskaitos praktika, jau 10 metų teikia apskaitos paslaugas įvairių formų juridiniams asmenims.
APIE PORTALĄ

Viena svarbiausių konkurencingumo didinimo sąlygų – inovacijomis, žiniomis pagrįsta ekonomika, gebėjimas kurti ir taikyti naujas žinias.
Šis projektas skirtas stiprinti Kauno miesto inovacijų sistemą tobulinant esamą žinių ir technologijų sklaidos terpę, kuri skatintų Kauno miesto verslo ir mokslo bendruomenę aktyviau plėtoti MTTP ir inovacijų veiklą.

Daugiau apie projektą

KONTAKTAI

VšĮ "Technopolis"
Europos pr. 121
LT-46339, Kaunas

Administracija
Tel.: 8-37-331556
Faks.: 8-37-211382
El. p. info@technopolis.lt

INOVACIJOS VERSLUMAS IR KŪRYBIŠKUMAS SANTAKOS SLĖNIS DIRBTINIS INTELEKTAS
Apie projektą InoKaunas
Renginiai
Naujienos
Technopolis
Bridge - Kauno inovacijų aplinka
Start-up įmonės
Konkursas "IMAM"
Verslo simuliatorius
On-line seminarai
Mokymai
Pranešimai spaudai
Naujienos
Projektai
Žinių bazė
Forumas