Kontaktai

VšĮ "Technopolis"
Europos pr. 121
LT-46339, Kaunas

Administracija
Tel.: 8-37-331556
Faks.: 8-37-211382
El. p. info@technopolis.lt

Naujienos

2014-10-14
Lapkričio 14 d. Kaune duris pravers „Santakos“ slėnio KTU Mokslo ir technologijų centras bei Technologinis verslo inkubatorius. Jis turėtų tapti vienu iš svarbiausių objektų, prisidedančiu prie verslui ir investicijoms patrauklaus miesto įvaizdžio formavimo. Ateityje KTU „Santakos“ slėnis pretenduoja tapti rimta paspirtimi ne tik Kauno, bet ir visai šalies ekonomikai.
2014-10-14
Lapkričio 14 d. duris atvers naujasis Kauno technologijos universiteto (KTU) Mokslo ir technologijų centras bei Technologinis verslo inkubatorius, „Santakos“ slėnio dalis. Šis centras taps esmine grandimi, jungiančia perspektyvias technologijas ir žinioms imlias įmones, įkūnijančia mokslo tyrimų, studijų bei praktinio idėjų įgyvendinimo sinergiją. Bendradarbiavimo idėja užkoduota ir pastato architektūroje, kurtoje pagal architektų Gražinos Janulytės-Bernotienės, Rimantės Lydytės, Eriko Klinavičiaus projektą.
2014-10-14
Kauno technologijos universitete (KTU) sukurta technologija leidžia tiksliau diagnozuoti glaukomą – ligą, kuri yra viena iš dažniausių suaugusiųjų aklumo priežasčių. 2012-aisiais Europos Sąjungoje buvo užregistruota 1,6 milijonai glaukomos atvejų, prognozuojama, kad šis skaičius per artimiausią dešimtmetį paaugs 9 procentais. Nėra jokio efektyvaus šios ligos gydymo.
2014-10-14
Kauno technologijos universiteto (KTU) Realaus laiko kompiuterinių sistemų centre kuriami išmanūs daiktai pralenkia laiką. Išmaniojo namo sistema „Snapas“, išmanioji virtuvė „Fėja“, skaitmeninė televizija „Gala“, išmanieji šaldytuvai, kurie patys registruoja trūkstamus produktus – tai tik keletas sėkmingai įgyvendintų Centro mokslininkų projektų.
2014-05-28
Integruotame mokslo, studijų ir verslo centre – „Santakos“ slėnyje gegužės 21 d. šurmuliavo gausus būrys jaunųjų mokslininkų ir talentingų studentų. Jau 13-tąjį kartą Kaune vyko jaunųjų mokslininkų darbų paroda – konkursas „KTU Technorama“. Kauno technologijos universiteto (KTU) kartu su partneriais – Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU) ir Lietuvos energetikos institutu (LEI) – organizuojamame renginyje akademinei verslo atstovams, miestiečiams ir miesto svečiams buvo pristatoma beveik 60 inovatyvių technologinių sprendimų, kurių autoriai – kūrybingi ir idėjų nestokojantys jaunuoliai.
2014-02-19
Š. m. vasario 19 d., buvo pasirašyta jungtinė veiklos (partnerystės) sutartis tarp Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Lietuvos energetikos instituto (LEI). Šia sutartimi buvo įtvirtintas susitarimas sudaryti palankias sąlygas verslo įmonių ir mokslo institucijų bendradarbiavimui, skatinant inovatyvių technologinių sprendimų kūrimą ir inovacijų diegimą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
2012-11-06
Kviečiame inovatyvių smulkių ir vidutinių įmonių vadovus, komercijos vadovus bei verslo plėtros vadovus, eksporto bei pardavimų vadovus ir vadybininkus dalyvauti Mokslo ir technologijų parko „Technopolis“ organizuojamose kompleksinėse konsultacijose, siekiant skatinti eksportą ir vystyti naujų produktų rinkodarą. Tai ES Regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamas projektas, skirtas įmonėms, investavusioms ar ketinančioms investuoti į inovacijas, mokslinius tyrimus ir/ar technologinės plėtros veiklas ar vykdyti MTTP projektus.
2012-11-05
Spalio 31 d. Kauno technologijos universitete pasirašyta trišalė sutartis, apvainikavusi diskusijas dėl integruoto mokslo, studijų ir verslo centro (slėnio) „Santaka“ ir dalies slėnio „Nemunas“ valdymo modelio bei veiklos.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Kitas