Proveržis elektromobilių rinkoje: braunasi naujokai, kuriamas įkrovos tinklas

Elektromobiliais Vilniuje ir Kaune dalytis pasiūlysianti naujokė „RideShare“ į rinką žengia drauge su dėmesio elektrinėms transporto priemonėms banga. Elektrinių automobilių panoro ne viena savivaldybė, o verslo centrų plėtotojų duomenimis, į rinką veržiasi žaidėjai, pasirengę steigti dešimtis ektromobiliams skirtų stovėjimo vietų ir stotelių.

„RideShare“ jau apsirūpino 20 naujų elektrinių automobilių, o jais dalytis pasiūlys gegužę. Bendrovė važinėsis elektriniais „Volkswagen e-Up“. VŽ duomenimis, bendrovė veiks ne tik Vilniuje, bet ir Kaune.

„Technopolis“ taip pat skatina alternatyvios energijos projektus bei aktyviai palaiko elektromobilių kultūros plėtrą Lietuvoje.

 

„Jau prieš metus laiko kartu su  „Barclays Group Operations Limited“ palaikėme iniciatyvą įrengti vieną tokią stotelę“ , – teigė Suomijos NT investicijų ir valdymo įmonių grupės „Technopolis“ Lietuvoje vadovė Lina Paukštė.

Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/transportas-logistika/2016/03/21/proverzis-elektromobiliu-rinkoje-braunasi-naujokai-kuriamas-ikrovos-tinklas#ixzz48XGLQkRg

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Liubovė Zaiceva

UAB „PR House“

K. Čiurlionio 8, Vilnius, LT – 03104.

M: +370 685 83084

E: liubove@prhouse.lt