“Tour de Technopolis” sėkmingai sujungė bendradarbiavimą ir sportą

Vis labiau populiarus tampa “Tour de Technopolis”. 2016 rugppjūčio 21d., sekmadienį, jau antrą kartą surentas renginys yra treniruočių, smagaus laiko praleidimo ir bendravimo mišinys.  Renginys pritraukė netgi 110  entuziastų .

 

Šių metų varžybos prasidėjo “Technopolis“ Otaniemi, nuo ten maršrutas vingiavo iki Technopolis Aviapolis Vantaa, ir per šiaurinę Espoo dalį atgal į Otaniemi; visas kelionės maršrutas sudarė 100 kilometrų.

Svarbiausia gerai praleisti laiką

Savo sveikinimo kalboje Keithas Silverang , Technopolis generalinis direktorius, priminė dalyviams, kad “Tour de Technopolis” yra unikalus įvykis ir  organizuojamas, tam, kad smagiai praleisti laiką. “Tai ne varžybos ,” sakė jis.

Vis dėlto tai nebuvo paprastas ir atpalaiduojantis sekmadienio pasivažinėjimas, nes dauguma dalyvių yra patyrę dviratininkai . Jie buvo suskirstyti į keturias grupes, kai mėgėjų grupė  greitį palaikė  26-28 km/h , fitneso grupė  28-30 km/h ir greitosios grupės greitis siekė 30 km/h . Dėl didelio dalyvių skaičiaus buvo įtraukta penktoji grupė „greitesni už greičiausius“.

Akivaizdus lyderis greitojoje grupėje buvo Kjell ‘ Kellu ‘ Carlström , kuris yra vienas iš sėkmingiausių dviratininkų Suomijoje ir daugkartinis nugalėtojas Suomijos kelių čempionate. Jis buvo profesionalus sportininkas nuo 2002 iki 2011 m ir sėkmingai varžėsi „Tour de France ” tris kartus.

Plačiau apie tai skaitykite: https://www.technopolis.fi/en/2016/08/tour-de-technopolis-networking/