Stalo Futbolo Turnyras @ Technopolis Ozas

Rugsėjo 15d. mūsų biurų miestelyje vyko jau trečiasis „Technopolis MeetUp“ renginys – miestelio „gyventojų“ Stalo Futbolo Turnyras, kuriame šį kartą varžėsi 32 komandos. Tradiciškai turnyras vyko GAMA pastato automobilių stovėjimo aikštelėje, čia nuo ankstaus ryto vyko pasiruošimo darbai, atgabenti turnyriniai ir pramoginiai stalai, instaliuojama šviesos ir garso aparatūra.

Žavimės stripriomis komandomis, gražiu žaidimu ir sveikiname nugalėtojus:

III vietą iškovojo įmonės „Barclay‘s“ komanda “Pienes Pukas”!

II vieta po ilgos kovos atiteko „Western Union“ atstovams – komandai “Oldies Goldies”!

I vietą iškovojo taipogi „Western Union“ komanda “Snaked ‘n Confoosed“!

Turnyro metu taip pat vyko Instagram nuotraukų konkursas! Norintys kėlė nuotraukas žymėdami #tpevents #technopolisozas #technopolis #tpcommunity, o geriausią nuotrauką į savo paskyrą įkėlė lina_bite, sveikiname, su nugalėtoja susisieksime asmeniškai!

 

Technopolio komanda dėkoja renginio partneriamsFoosinirWolfas Engelman“, „Shimai Bistrobei renginio akimirkas fiksavusiemsWe Cut“! Dalyviams dėkojame už gerą nuotaiką!

 

Turnyro nuotraukas rasite čia. Daugiau apie mus ir mūsų vykdomus projektus galite sužinoti socialiniuose tinkluose: Facebook, Instagram, Twitter

Vilnius

Ozas

Technopolis – tai tarptautinė nekilnojamo turto plėtros ir valdymo įmonių grupė, kuri Skandinavijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Rusijoje valdo 20 verslo parkų. Technopolis  veiklą Lietuvoje pradėjo 2013 m.