Darbo erdvės sprendimai

Technopolio teikiama Darbo erdvės projektavimo ir dizaino paslauga skirta įmonėms, kurios nori sukurti funkcionalų, efektyvų ir stilingą biurą, kuriame galima dirbti efektyviau, darbuotojai jaučiasi geriau, o laimingesni darbuotojai ir efektyviai valdomas biuras prisideda prie įmonės verslo sėkmės.

Technopolio darbo erdvės sprendimai – sėkmę lemiančios darbo aplinkos kūrimas

Kiek kvadratinių metrų reikia Jūsų įmonei? Kaip atrodo gera darbo aplinka? Ar funkcinis biuro planavimas veikia geriau nei paprasti atviro tipo biuro sprendimai? Ar visiems Jūsų darbuotojams reikalinga atskira darbo vieta?

Mūsų patarimas Jums – jei planuojate persikelti į naujas patalpas ar renovuoti esamas, prieš pradedant įgyvendinti šį projektą, visų pirma išsiaiškinkite savo įmonės bei darbuotojų poreikius. Puiki darbo aplinka sukuriama atsižvelgiant įprastą darbo pobūdį, veiklos funkcijas bei, svarbiausia – į realius žmonių poreikius, o ne tik remiantis vyraujančiomis tendencijomis.

Rezultatas – įkvepianti ir veiksminga darbo aplinka, užtikrinanti sklandų darbuotojų darbą bei gerovę. Esame įsitikinę, kad tokia darbo aplinka veda link sėkmingos įmonės kultūros.

Viena iš Technopolio paslaugų – Darbo erdvės projektavimas ir dizainas, tai – procesas, susidedantis iš trijų dalių, kurios gali būti įgyvendinamos kartu arba atskirai, siekiant gauti pilnus arba dalinius biuro planavimo rezultatus.

Pagrindinis analizės etapo tikslas – išsiaiškinti jūsų darbuotojų įprastą darbo pobūdį, bendravimą ir darbo priemonių reikalingumą, taip pat – suprasti, su kokiais sunkumais susiduria įmonė ir kokios permainos yra reikalingos. Analizėje nagrinėjami tokie veiksniai, kaip darbo aplinkos tipas, komandinio darbo struktūrą, kiek laiko dirbama biure ir nuo ko priklauso darbo našumas. Tuomet, remiantis išvadomis, parengiamas veiksmų planas.

Analizei taikome tokius metodus kaip ekspertų interviu, internetinės apklausos ar diskusijos grupėse, įtraukiant darbuotojus bei vadovus. Jei analizė atliekama vertinant poreikius naujam biurui, patartina ją atlikti gerokai anksčiau, kad turėtumėte visą reikalingą informaciją ir galėtumėte pasirinkti patalpas, atitinkančias jūsų poreikius.

Interjero etapas – praktinis darbo erdvės sprendimų etapas, kuriame duomenys apie įmonės veiklą, darbuotojų įpročius ir ateities planus panaudojami kuriant funkcionalų biurą. Šiame etape dažnai pasitelkiami įvairių sričių ekspertai – architektai, baldų tiekėjai, floristai, įrangos tiekėjai ir kartu planuojama erdvė, priimami baldiniai ir interjero dizaino sprendimai. Jei yra galimybė, šis etapas turėtų būti užbaigtas prieš ruošiant patalpas įsikraustymui, paruošiami elektros ir baldų planai ir atiduodami patalpų įrengimui.
Paskutinis, veiksmų, etapas apima visus patalpose atliekamus darbus, nuo jų atnaujinimo iki baldų montavimo ir senų baldų utilizavimo, projekto pridavimo ir kokybės kontrolės po renovacijos darbų.

Susidomėjote?

Jei norėtumėte gauti išsamesnės informacijos ir tikslias kainas, prašome palikti mums kontaktinę informaciją žemiau esančiuose laukeliuose. Mes su Jumis netrukus susisieksime.

Visos paslaugos vienoje vietoje, vienas kontaktas visiems Jūsų klausimams!

Technopolio Darbo erdvės planavimas ir dizaino paslaugos visada siūlomos atsižvelgiant į konkrečius Klientų poreikius. Projektų analizės, valdymo ir įgyvendinimo procesai yra atliekami pasitelkiant profesionalius partnerius. Jums belieka patvirtinti galutinį dizainą prieš biuro įrengimą.

 

Kai visi sprendimai ir paslaugos gaunami iš vieno partnerio:

Taupomi jūsų ištekliai ir laikas

Paslaugas suteikia lankstus, patyręs bei profesionalus Technopolio partnerių tinklas

Jūs gaunate iš anksto sutartų kainų ir kokybės pranašumą

Pasiūlomas geriausiai Jūsų įmonės reikalavimus atitinkantis sprendimas.

Atsisiųskite modernios darbo vietos privalumų aprašymą.

Funkcinio biuro planavimo privalumai

Tyrimai parodė, kad neefektyvi darbo aplinka kenkia darbuotojų produktyvumui, komfortui, motyvacijai, atsidavimui, tuo tarpu funkcionaliai suplanuotas biuras pagerina darbo našumą, darbuotojų lojalumą bei įsitraukimą. Moderni, efektyvi darbo aplinka daro teigiamą poveikį visai Jūsų verslo kultūrai.

Neefektyvios darbo aplinkos trūkumai: Funkcinio biuro planavimo privalumai:
Aukštos biuro išlaidos ir daugybė neplanuotų išlaidų. Jei patalpos nėra suprojektuotos pagal įmonės poreikius, erdvės naudojimas dažnai yra neefektyvus ir įmonei tenka mokėti už nepilnai išnaudojamą erdvę.  Erdvės išnaudojamos efektyviau, taigi išlaidos mažėja. TInkamas biuro dizainas dažniausiai reiškia, kad vienam darbuotojui reikia žymiai mažiau vietos, mažiau vietos skiriama susitikimų erdvėms, atsiranda multi-funkcinės, lengviau ir daugiau pritaikomos erdvės.  
Žemas produktyvumas. Jei darbo aplinka ir verslo patalpos neatitinka darbuotojų poreikių, kenčia darbuotojų našumas ir motyvaciją, kas dažnai lemia ne tik darbuotojų pasitenkinimą darbu, bet ir įmonės veiklos sėkmę.  Darbuotojams yra lengviau dirbti jiems labiausiai įprastu būdu. Kai darbo vieta yra sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, juos įtraukiant į biuro plavimą, lengva motyvuoti darbuotojus, taikyti naujus metodus ir sustiprinti jų požiūrį į darbą.
 Neužtikrinama darbuotojų gera savijauta, darbuotojai nenoriai leidžia laiką darbe, Prasta darbo aplinkos ergonomika yra susijusi su darbuotojų sveikatos sutrikimais, kurie liemia tiek tiesiogines, tiek netiesiogines išlaidas įmonei.  Darbuotojų darbo našumas gerėja, kai atsižvelgiama į įvairias darbuotojų pareigas bei poreikius ir erdvės yra pritaikomos įvairioms veikloms.
 Darbuotojams trūksta motyvacijos. Darbuotojai, manantys, kad darbdavys ignoruoja jų poreikius, nėra tokie motyvuoti ar įsipareigoję įmonei, kaip tie, kurie mano, kad darbdavys investuoja į jų gerovę.  Sustiprėja įmonės įvaizdis. Patogus biuras ir tvirtas darbuotojų įsitraukimas sukuria teigiamą įmonės įvaizdį potencialiems darbuotojams, klientams ir partneriams.
 Sunku įdarbinti geriausius darbuotojus. Šiandien darbuotojams renkantis darbo vietą svarbų vaidmenį atlieka ir biuro vieta bei dizainas.   Darbuotojai jaučiasi geriau, yra motyvuoti ir lojalesni savo darbdaviui. Moderni darbo vieta pagerina darbuotojų gerovę ir savijautą. Aplinkoje yra jaučiama mažiau streso, o tai ne tik didina produktyvumą, bet ir užtikrina, kad darbuotojai yra labiau motyvuoti siekti įmonės tikslų.