9 patarimai kaip užmegzti ryšius renginiuose

Dauguma žmonių pritaria tam, kad bendravimas ir tarpusavio ryšys yra svarbus, net tais atvejais kai reikia išeiti iš savo komforto zonos. Bendravimas, tai mokymasis iš ekspertų, naujų partnerių ir kontaktų paieška, kuriant savo brand’ą.

Reguliarus dalyvavimas renginiuose bendravimą daro lengvesniu. Dauguma renginių turi startegiją kaip palengvinti tai, bet tik jūsų pačių pastangos gali daryti skirtumus.

 

Bendravimas prieš renginį

  1. Tyrimas

Nepamirškite užsiregistruoti laiku. Jeigu dalyvių sąrašas jums yra pasiekiamas, pasinaudokite juo susipažindami su žmonėmis prieš renginį.

  1. Tikslų nustatymas

Nusistatykite, ko norite pasiekti ir parenkite strategiją. Ar ieškote partnerių, klientų, subrangovų, ar norite pažinti naują įmonę? Ar įsivaizduojate su kuo norėtumėte susitikti, ar norėtumetė pasikalbėti su penkiais naujais žmonėmis?

  1. Praktika

Planuokite savo prisistatymą iš anksto, bet pasistenkite, kad tai skambėtų natūraliai. Taip pat prieš renginį pasikartokite savo kalbą!

 

Bendravimas renginio metu

  1. Būk mandagus

Atvykite laiku ir būkite priimkite kitų idėjas.

  1. Būk drąsus

Dalyvauk renginyje vienas arba su kolega. Jei dalyvaujate su draugu, pasistenkite užmegzti pokalbius ir su naujais žmonėmis.

  1. Būk aktyvus

Daugiausia dėmesio skirkite bendravimui. Pokalbį galite pradėti kalbėdami apie renginį, pristatydami save ar diskutuodami apie renginio temą. Būkite atidūs ir užduokite klausimų, bet pasakykite žmonėms ko ieškote.

  1. Plėskite savo ryšius

Pasikeiskite vizitinėmis kortelėmis su tais asmenimis, su kuriais norite palaikyti ryšį. Supažindinkite žmones vienus su kitais jei jums atrodo, kad jie gali turėti bendrų verslo interesų.

  1. Nadokitės socialiniais tinklais

Savo mintis dalinkite socialiniuose tinklalapiuose ir stebėkite apie ką kalba kiti.

 

Bendravimas po renginio

  1. Palaikykite ryšį

Laikykitės savo pažadų ir susisiekite su žmonėmis po renginio.

Jei mes nepaminėjome punkto, kuris jūsų manymu yra svarbus, prašome, pasidalinti tai socialiniuose tinkluose naudojant žymėjimą TechnopolisPlc ir #tpevents. Tikrinkite mūsų artimiausių renginių kalendorių ir registruokitės!

 

In english: https://www.technopolis.fi/en/2016/09/9-best-networking-tips/