Paslaugos

Paslaugos

Technopolis paslaugų koncepcija apima paslaugas, lengvinančias klientų ir jų darbuotojų kasdienybę bei gerinančias verslo plėtojimo sąlygas. Recepcijos paslaugos – lankytojų priėmimas, pašto pristatymas, kanceliarinių prekių, maisto prekių užsakymas; patalpų valymas, apsauga, restoranai, bendradarbystės erdvių, konferencijų ir susitikimų salių nuoma – tai tik dalis Technopolio siūlomų paslaugų.

Technopolis siekia palengvinti kiekvienos įmonės kasdienybę bet kuriame veiklos etape, todėl paslaugų paketas yra nuolat atnaujinamas, teikiamos įvairios papildomos paslaugos, pavyzdžiui – organizuojami renginiai, nuomojami kavos aparatai, teikiamas maistas į jūsų biurą ar netgi nuomojamos gėlės jūsų biuro interjerui.

Paslaugos, padedančios Jums sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia!

Funkcionali darbo vieta

Paslaugos, skirtos jūsų biuro erdvei, užtikrina sklandų darbą be jokių pašalinių rūpesčių 24 valandas per parą.

Efektyvi verslo aplinka

Mūsų bei mūsų partnerių teikiamos paslaugos palengvina jūsų kasdienius rūpesčius ir padeda kurti darbo bei asmeninio gyvenimo balansą.

Dinamiška bendruomenė

Mūsų biurų miestelių bendruomenėje galite ne tik susipažinti su savo kaimynais ir kolegomis, bendrauti, kurti bendras verslo idėjas, pristatyti savo verslą ir tiesiog – smagiai leisti laiką kartu.

Darbo erdvė, suteikianti galimybę dirbti produktyviai

„Technopolis“ biurų miestelio širdyje veikia mūsų klientų pamėgta ypač aukštos kokybės …

Asmeninio gyvenimo ir darbo balansas, nes svarbiausia – jūs!

Bendruomenė, kurianti pridėtinę vertę

Norite, kad Jūsų įmonė būtų labiau matoma? „Technopolis“ verslo miesteliuose …