Biuro dizainas

Darbo erdvė yra svarbesnė nei manote. Triukšmingas atviro tipo biuras ar atskirta kabina? Šiais laikais nė viena iš jų. Leiskite Jus supažindinti su modernia darbo erdve. Mes išmanome darbo erdvės ypatybes.

Kintant darbo pobūdžiui, brangūs biurai lieka pustuščiai, o dėl atgyvenusių erdvės sprendimų kenčia darbo našumas. Daugiafunkcis biuras suteikia geresnių galimybių.

Darbuotojų pasitenkinimas ir produktyvumas smarkiai priklauso nuo darbo erdvės kokybės. Tokios funkcionalios darbo aplinkos projektavimas prasideda nuo darbuotojų profilių ir raidos pažinimo.

Atsakykite patys sau:

  • Kokie darbuotojai Jums dirba?
  • Ar yra darbuotojų, kuriems reikia tylios ir ramios darbo aplinkos?
  • Kokia darbuotojų tarpusavio bendravimo svarba – ar bendravimą reikia labiau skatinti, ar vystyti?
  • Kaip galite padėti atlikti užduotis reikalaujančias susikaupimo ar bendradarbiavimo?

Mes įgyvendiname pažangius sprendimus padedančius mūsų klientams pasiekti tikslų. Dar statybų projektavimo fazėje priimame ilgalaikius sprendimus kuo veiksmingesniems ir ekonomiškesniems projektams.

Svarbu apsvarstyti, kaip Jusų darbo erdvėje priimami:

  • nauji darbo metodai
  • naujos idėjos
  • staigūs verslo aplinkos pokyčiai

Galime pasiūlyti netradicinių darbo erdvės sprendimų nuo interjero dizaino vienvietėms patalpoms iki pilno šimtų kvadratinių metrų biuro projektų.

Mūsų baldų ir perkraustymo paslaugos paverčia kraustymosi procesą paprastesniu. Mes pasirūpiname Jūsų naujoms ar esamoms patalpoms reikalingais pakeitimais ir apstatome jas baldais, taip pat pervežame, kas reikalinga.

Perkelsime Jūsų įmonę į naujas arba išplėstas „Technopolis“ patalpas. Mes atliekame senų baldų inventorizaciją ir parūpiname naujų, jei reikalinga, tuomet jie pristatomi tiesiai į Jūsų naujas patalpas.

Darbo erdvių dizaino vadovas – kurkite funkcionalesnę ir veiksmingesnę darbo aplinką

Kintant darbo pobūdžiui, modernios erdvės turi atitikti besikeičiančius žmonių reikalavimus. Šis vadovas Jums padės įkurti savo darbuotojams biurą, kuriame darbai galės vykti lankstenėje ir veiksmingesnėje aplinkoje. Prašome mums pateikti savo el.pašto adresą, o mes iškart Jums atsiųsime nuorodą vadovo parsisiuntimui.

Baldų ir perkraustymo paslaugos

Mūsų baldų ir perkraustymo paslaugos paverčia kraustymosi procesą paprastesniu. Mes pasirūpiname Jūsų naujomis ar esamoms patalpomis, reikalingais pakeitimais ir apstatome jas baldais, taip pat pervežame, kas reikalinga.

Perkelsime Jūsų įmonė į naujas arba išplėstas „Technopolis“ patalpas. Mes atliekame senų baldų inventorizaciją ir pasirūpiname naujų, jei reikalinga, tuomet jie pristatomi tiesiai į Jūsų naujas patalpas.

Dėl išsamesnės informacijos apie mūsų teikiamas baldų ir perkraustymo paslaugas prašome susisiekti su mumis!

Jei Jūsų įmonė perkeliama, pasinaudokite mūsų kontroliniu sąrašu

Mūsų kontrolinis sąrašas Jums primins apie visa, ką būtina padaryti prieš, per ir po perkėlimo. Nemokamai atsisiųskite vadovą „Kontrolinis sąrašas – kaip sėkmingai perkelti Jūsų įmonę.pdf” (PDF 5,5 MB).