Recepcija

„Technopolis“ biurų miestelio širdyje veikia mūsų klientų pamėgta ypač aukštos kokybės recepcijos paslauga. Recepcijos darbuotojai palaiko mūsų klientų prekinius ženklus ir vertybes aukštos kokybės individualizuotomis paslaugomis. Šiltu priėmimu recepcijoje dirbančios merginos užtikrina teigiamą įmonės darbuotojų, svečių ir bendradarbiaujančių partnerių patirtį.

Gyvybingoje tarptautinėje aplinkoje stilingose fojė erdvėse galima išgerti puodelį kavos su įvairių sričių specialistais. Poilsio zonos su sofomis kuria malonią atmosferą, suteikia papildomų erdvių susitikimams ar poilsiui, visose erdvėse klientų patogumui veikia belaidis internetas.

Recepcijos paslaugos leidžia atsikvėpti nuo kasdienių darbų

Mūsų kvalifikuotos ir energingos recepcijos darbuotojos asmeniškai padeda mūsų klientams pasirūpinti skubiais reikalais ir palaikyti įprastą įmonės veiklą. Recepcija užtikrina sklandžią konferencijų eigą ir padeda įmonėms įgyvendinti visus susitarimus. Čia dirbančios merginos taip pat gali suteikti įvairias biuro paslaugas, nuo korespondencijos tvarkymo iki biuro reikmenų užsakymo. Vykdydami „Technopolis“ paslaugų pasižadėjimą darome viską, kad užtikrintume, jog mūsų klientai visuomet jaustų, kad bendradarbiaujant su mumis jiems teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos.