Restoranai ir kavinės

Ozo miestelyje, Jūsų patogumui, įrengti restoranai/kavinės. Kiekviename Technopolio pasate yra maitinimo paslaugas teikianti įmonė, išsiskirianti siūlomų patiekalų asortimentu. Čia kiekvienas atras savo mėgiamą vietą pusryčiams ar pietums. Taip pat, restoranai pasirūpins Jūsų renginio maitinimu paruošdami saldėsius/užkandžius, kavos pertraukėles, pasiūlys pietų meniu.

Erdvės Jūsų renginiui

Visų patogumui siūlomos erdvės Jūsų renginiams, šventėms ar susitikimams. Juos galite rengti ne tik specialiose konferencijų salėse, bet ir mūsų restoranuose, bendro naudojimo erdvėse. Čia, taip pat, visada rasite vietos Jūsų neformaliam renginiui pasirinktu metu. Gražiu oru, pasimėgauti saule ir vaizdu iš 10 aukšto siūlome naujai įrengtoje Terasoje Delta pastate.

Restoranai ir erdvės renginiams:

OPEN restoranas ALFA pastate. Čia visada rasite besišypsančią ir paslaugią komandą pasirengusią išpildyti visus Jūsų norus. Apsilankykite, įvertinkite, rezervuokite! Apsilankykite OPEN restorano Facebook paskyroje.

Thierry kavinė GAMA pastate. Jūsų pietumis, renginiu su skaniais užkandžiais ir jų įvairove pasirūpins Thierry komanda, juk daug smagiau kai dėl nieko nereikia rūpintis, atėjai ir mėgaujiesi! Apsilankykite Thierrry Facebook paskyroje.

BUSY BEET restoranas DELTA pastate. Skanus maistas, energingai nusiteikusi BUSY BEET komanda palepins Jus pietų ar renginio metu, apsilankykite ir pasimėgaukite! Apsilankykite BUSY BEET Facebook paskyroje.

LUNCH T1ME restoranas BETA pastate. 90-ies vietų restoranas siūlo kokybiškus ir greitus pietus. Furšetų metu galima sutalpinti iki 150 žmonių. Individualus meniu suderintas su virtuvės šefu, moderni aplinka, vaizdo ir garso įranga – viskas, ko reikia sėkmingam jūsų įmonės renginiui. Apsilankykite LUNCH T1ME Facebook paskyroje.

HURACAN COFFEE SHOP kavinė – BETA pastate. Dėmesys klientui bei gardžios kavos kvapas visada privers Jus jaustis laukiamais, todėl norėsis grįžti dar ne kartą. Apsilankykite HURACAN COFFEE svetainėje.

RE5T4UR4NT F1EST4 restoranas PENTA pastate. Čia Ispanijos muzika, maži tapas kąsneliai, ispaniškos patiekalų versijos ir vynas, švente padaro kiekvieną dieną. Fiesta – šventė Jūsų lėkštėje! Apsilankykite RE5T4UR4NT F1EST4 Facebook paskyroje.

TERASA ant DELTA pastato stogo. Išskirtinė erdvė Jūsų renginiui ar pasisėdėjimui draugų/bendradarbių kompanijai. Gražus oras, saulė ir vaizdas atsiveriantis iš 10 aukšto pavers Jūsų laiką smagiu! Apžiūrėkite, rezervuokite ir mėgaukitės! Jūsų patogumui susitarus įmanoma suorganizuoti maitinimą aukštai danguje!

Vilnius

RE5T4UR4NT Open

Vilnius, Alfa

Thierry kepykla

Vilnius, Gama

RE5T4UR4NT Busy Beet

Vilnius, Delta

Restaurant Lunch Time

Vilnius, Beta

Huracán Coffee Shop

Vilnius, Beta

RE5T4UR4NT Fiesta

Vilnius, Penta