Restoranai ir kavinės

Ozo miestelyje, Jūsų patogumui, įrengti restoranai/kavinės. Kiekviename Technopolio pasate yra maitinimo paslaugas teikianti įmonė, išsiskirianti siūlomų patiekalų asortimentu. Čia kiekvienas atras savo mėgiamą vietą pusryčiams ar pietums. Taip pat, restoranai pasirūpins Jūsų renginio maitinimu paruošdami saldėsius/užkandžius, kavos pertraukėles, pasiūlys pietų meniu.

Erdvės Jūsų renginiui

Visų patogumui siūlomos erdvės Jūsų renginiams, šventėms ar susitikimams. Juos galite rengti ne tik specialiose konferencijų salėse, bet ir mūsų restoranuose, bendro naudojimo erdvėse. Čia, taip pat, visada rasite vietos Jūsų neformaliam renginiui pasirinktu metu. Gražiu oru, pasimėgauti saule ir vaizdu iš 10 aukšto siūlome naujai įrengtoje Terasoje Delta pastate.

Restoranai ir erdvės renginiams:

OPEN restoranas ALFA pastate. Čia visada rasite besišypsančią ir paslaugią komandą pasirengusią išpildyti visus Jūsų norus. Apsilankykite, įvertinkite, rezervuokite! Apsilankykite OPEN restorano Facebook paskyroje.

SHIMAI BISTRO restoranas GAMA pastate. Jūsų pietumis, renginiu su skaniais patiekalais pasirūpins SHIMAI komanda, juk daug smagiau kai dėl nieko nereikia rūpintis, atėjai ir mėgaujiesi! Apsilankykite SHIMAI BISTRO Facebook paskyroje.

BUSY BEET restoranas DELTA pastate. Skanus maistas, energingai nusiteikusi BUSY BEET komanda palepins Jus pietų ar renginio metu, apsilankykite ir pasimėgaukite! Apsilankykite BUSY BEET Facebook paskyroje.

LUNCH T1ME restoranas BETA pastate. 90-ies vietų restoranas siūlo kokybiškus ir greitus pietus. Furšetų metu galima sutalpinti iki 150 žmonių. Individualus meniu suderintas su virtuvės šefu, moderni aplinka, vaizdo ir garso įranga – viskas, ko reikia sėkmingam jūsų įmonės renginiui.

 

TERASA ant DELTA pastato stogo. Išskirtinė erdvė Jūsų renginiui ar pasisėdėjimui draugų/bendradarbių kompanijai. Gražus oras, saulė ir vaizdas atsiveriantis iš 10 aukšto pavers Jūsų laiką smagiu! Apžiūrėkite, rezervuokite ir mėgaukitės! Jūsų patogumui susitarus įmanoma suorganizuoti maitinimą aukštai danguje!