Sveikatingumo paslaugos

Sveikatingumo paslaugos palaiko bendrą Jūsų sveiktos būklę ir gerbūvį. Nesvarbu, ar ieškote fitneso klubo, sveikatos priežiūros įstaigos, ar kirpyklos, mūsų verslo miesteliuose siūlomos paslaugos bus suteikiamos vos poros minučių trukmės atstumu pėstute nuo Jūsų darbo vietos.

Sporto salė ir fitneso klubas

Rūpintis savo fizine būkle dar niekada nebuvo taip paprasta. „Technopolis“ siūlo modernias pilnai įranga aprūpintas sporto sales ir fitneso klubus keliuose verslo parkuose visoje Suomijoje. Sporto salės ir fitneso patalpose siūlomi nauji elegantiški persirengimo kambariai ir dušo patalpos su moderniomis saunomis. Darbuotojai gali tiesiog užeiti į sporto salę ar fitneso sesiją iš karto po darbo ar net pietų pertraukos metu. Kaip galima nepasinaudoti galimybe treniruotis sporto salėje, kai ji yra tik pora minučių pėsčiomis nuo Jūsų darbo vietos? Išbandykite naują fitneso sesiją ir pasiūlykite savo kolegoms prisijungti!

Kosmetologijos ir masažo paslaugos

„Technopolis“ kompanijai darbuotojų gerbūvis yra garbės reikalas. Be firneso paslaugų dar siūlome aukštos kokybės kosmetologijos ir masažo paslaugas daugybėje verslo parkų visoje Suomijoje. Reguliarūs vizitai pas kosmetologą ir masažistą yra puiki investicija į Jūsų gerbūvį. Galite užsukti pasibaigus darbo dienai; Jums net nereikės išeiti iš pastato.

Kirpyklos paslaugos

Daugybėje verslo parkų yra įsteigtos nuosavos kirpyklos, kur darbuotojai gali tiesiog užsukti darbo dieną ar po jos. Kirpyklos paslaugos tampa ypač populiarios mūsų verslo parkuose visoje Suomijoje, nes yra lengvai pasiekiamos ir jas teikia profesionalai. Daugybė aktyvių vartotojų taip pat naudojasi aukštos kokybės kosmetologijos ir masažo paslaugomis, teikiamomis po tuo pačiu stogu. Be to, į sveikatingumo paslaugų sąrašą įeina modernios sporto salės ir fitneso klubai esantys „Technopolis“ verslo parkuose su naujomis dušo patalpomis ir saunomis.