Valymas ir patalpų priežiūra

Mes atsakingai rūpinamės mūsų patalpomis — juk tai ir mūsų darbo vieta!

Rūpinimasis savo nuosavybe ir aukštos kokybės valymo praktika garantuoja malonią darbo aplinką ir darbuotojams, ir klientams. Puikų svetingą pirmąjį įspūdį kuria ne tik klientams skirta zona, bet ir visuomeniniai plotai bei teritorija už verslo miestelio ribų.

Biuro valymo komplektas yra individualizuojamas ir pritaikomas Jūsų įmonės patalpoms į komplektą gali būti įtrauktos visos Jūsų patalpoms reikalingos paslaugos. Patalpų priežiūros personalas užtikrina, kad „Technopolis“ patalpos būtų sutvarkytos ir kad viskas veiktų.

Kruopščiai prižiūrima maloni kiemo zona užtikrins, kad Jūsų personalas puikiai praleistų laiką ir Jūsų svečiams paliks puikų pirmajį įspūdį.

Saugumo ir apsaugos profesionalai rūpinasi mūsų klientų saugumu ir apsauga.

Naudodamiesi „MyTechnopolis“ internetine erdve nesudėtinga parašyti atsiliepimą ir palikti užklausą dėl patalpų priežiūros.

Estetiška aplinka

Kvalifikuota „Technopolis“ valymo tarnyba palaiko reprezentatyvią įmonių patalpų būklę ir užtikrina jų komfortą, švarą ir saugą. Valymo paslauga palaiko kaip įmanoma ilgesnę darbinę trukmę, laikantis gyvybės ciklo mąstymo bei puoselėjant aplinkosaugos vertybes ir skatinant ekonomiškumą susijusį su pastato statybinėmis medžiagomis ir konstrukcija. Prireikus sunaikinti konfidencialių duomenų turinčios medžiagos, „Technopolis“ siūlo absoliučiai saugią paslaugą pritaikytą įvairiai medžiagai naikinti pagal įmonės pageidavimą. Padedant geriausiems specialistams „Technopolis“ skiria ypatingą dėmesį apsaugai.

Pažangaus dizaino patalpos ilgai funkcionalios

Mes įgyvendiname pažangius funkcinių patalpų sprendimus padedančius mūsų klientams pasiekti tikslų. Dar statybų projektavimo fazėje ieškome kuo veiksmingesnių, ekonomiškesnių ir kuo mažiau aplinkai žalingų ilgalaikių sprendimų per visą pastato funkcionalumo laikotarpį. Įmonėms plečiantis ar prireikus pokyčių, net jei jie staigūs, „Technopolis“ patalpas galima modifikuoti.