Verslo ryšių plėtra su „Technopolis“

„Technopolis“ jungia žmones ir įmones. Ženkite pro mūsų plačiai atvertas duris į mūsų renginius skirtus verslo ryšių plėtrai ir pažinkite mus ir mūsų kaimynus. Gaukite vertingos informacijos ir pasisemkite idėjų kiekvieno vizito metu!

Nerasta jokių rezultatų, prašome patikslinti paiešką

Kvietimai į renginius Jūsų pašte

Jei jus domina paprasta ir veiksminga partnerių paieška bei ryšių plėtra ir norite išgirsti įdomių aktualiomis temomis kalbančių asmenybių, šie renginio kvietimai bus muzika Jūsų ausims. Rinkitės tinkamas renginių vietas.

Technopolis Business Breakfast™

Technopolis Business Breakfast™ yra dviejų valandų trukmės rytinis renginys su sumania koncepcija. Į renginio programą įeina ryšių plėtros veikla, pusryčiai, ir ekspertų leitmotyvai įdomiomis bei aktualiomis temomis iliustruoti įmonės pavyzdžiais. Rytiniuose renginiuose, organizuojamuose visuose „Technopolis“ filialuose, siūlomos naujos idėjos susijusios su verslininkams, vadovams ir ekspertams, siekiantiems rasti naujų veiksmingų būdų verslo plėtrai ir sustiprinti naujus įmonės vidaus procesus, tinkamiausia praktika. Technopolis Business Breakfast™ ryšių plėtros rytiniai renginiai dalyviams yra atviri ir nemokami.

Technopolis Business Meetup

„Technopolis“ neoficialaus verslo susitikimo renginiuose siūloma nuostabi galimybė susipažinti su „Technopolis“ filialo kaimyninėmis įmonėmis ir užmegzti naudingų verslo ryšių. Atpalaiduojančioje atmosferoje vykstantys ryšių plėtros renginiai trunka apie vieną valandą; įmonės-dalyvės vienos minutės kalba gali trumpai pristatyti savo verslą, save pačius ir tai, ko ieško. Dalyviams renginiais yra atviri ir nemokami.

Technopolis Networking

Technopolis Networking Events are various types of business networking events. They can be arranged with a partner.

Technopolis Community

„Technopolis“ Community renginiai yra neoficialūs susibūrimai skirti klientams esantiems tame pačiame „Technopolis“ filiale. Čia organizuojami įvairių tipų renginiai, pvz. Kalėdų ir vasaros vakarėliai, renginiaii su ledų kioskais, teatru, filmais, ledo rituliu, ir t.t.