Technopolio bendruomenės renginiai

Technopolio bendruomenės renginiai – puiki vieta susipažinti, bendrauti ir kurti socialines ir verslo idėjas kartu! Ženkite pro mūsų plačiai atvertas duris į mūsų renginius, gaukite vertingos informacijos, gerai praleiskite laiką!

We follow the guidelines and instructions provided by the global and local authorities and will continue to base our actions on those. Technopolis guidelines for COVID-19.

Nerasta jokių rezultatų, prašome patikslinti paiešką

Kvietimai į renginius Jūsų pašte

Jei jus domina paprasta ir veiksminga partnerių paieška bei ryšių plėtra ir norite išgirsti įdomių aktualiomis temomis kalbančių asmenybių, šie renginio kvietimai bus muzika Jūsų ausims. Rinkitės tinkamas renginių vietas.

Technopolis Business Breakfast™

Technopolis Business Breakfast™ yra dviejų valandų trukmės rytinis renginys su sumania koncepcija. Į renginio programą įeina ryšių plėtros veikla, pusryčiai, ir ekspertų leitmotyvai įdomiomis bei aktualiomis temomis iliustruoti įmonės pavyzdžiais. Rytiniuose renginiuose, organizuojamuose visuose „Technopolis“ filialuose, siūlomos naujos idėjos susijusios su verslininkams, vadovams ir ekspertams, siekiantiems rasti naujų veiksmingų būdų verslo plėtrai ir sustiprinti naujus įmonės vidaus procesus, tinkamiausia praktika. Technopolis Business Breakfast™ ryšių plėtros rytiniai renginiai dalyviams yra atviri ir nemokami.

Technopolis Business Meetup

Technopolis neoficialaus verslo susitikimo renginiuose siūloma nuostabi galimybė susipažinti su „Technopolis“ filialo kaimyninėmis įmonėmis ir užmegzti naudingų verslo ryšių. Atpalaiduojančioje atmosferoje vykstantys ryšių plėtros renginiai trunka apie vieną valandą; įmonės-dalyvės vienos minutės kalba gali trumpai pristatyti savo verslą, save pačius ir tai, ko ieško. Dalyviams renginiais yra atviri ir nemokami.

Technopolis Networking

Technopolis Networking Events are various types of business networking events. They can be arranged with a partner.

Technopolis Community

Technopolis Community renginiai yra neoficialūs susibūrimai skirti klientams esantiems tame pačiame Technopolio biurų parke. Čia organizuojami įvairių tipų renginiai, pvz. Kalėdų ir vasaros vakarėliai, renginiaii su ledų kioskais, teatru, filmais, ledo rituliu, ir t.t.

What our customers have to say

Unisport

Coworking Spaces