Darbo aplinka yra svarbi!

Technopolis Ozas – tai ne tik darbo vieta. Čia taip pat rasite dinamišką bendruomenę, platų paslaugų spektrą ir dėmesį Jums! Čia mes rūpinamės Jūsų kasdienybe, o jūs galite susitelkti į savo verslą.

Susipažinkite su bendradarbystės erdve

UMA by Technopolis Daugiau

Vilnius
Biuro patalpos
Ozas

Technopolis Ozas

Technopolis – tai tarptautinė nekilnojamo turto plėtros ir valdymo įmonių grupė, kuri Skandinavijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Rusijoje valdo 20 verslo parkų. Technopolis  veiklą Lietuvoje pradėjo 2013 m. pavasarį – įkurtas biurų miestelis „Technopolis Ozas“. Biurų miestelį sudaro 8 biurų pastatai – ALFA, BETA (2 korpusai), GAMA , DELTA (2 korpusai) ir PENTA, kurių nuomotinas plotas yra apie daugiau nei 77 000 m2. Šalia biurų patalpų taip pat rasite modernias paslaugų zonas (susitikimų sales, vaizdo susirinkimų kambarį, restoranus bei bendradarbystės erdvę).

Technopolis verslo koncepcija – sukurti biurų aplinką, prisidedančią prie įmonių verslo sėkmės, pasitelkiant paslaugas, skirtas biurų erdvėms, klientų darbuotojams bei verslui.

Siūlomos biuro patalpos

Loading

There are no available spaces on the campus at the moment.

Didn’t find what you were looking for?

Don’t worry, we’ll help you – please be in touch!

Pastatai
6
Atstumas nuo oro uosto
13 km
Atstumas nuo senamiesčio
5 km
Susitikimų ir darbo kambariai
22
Restoranai
4
Kiek futbolo stadionų tilptų šiame plote?
5,9

Rezervuokite laiką susitikimui

Exceptional Opening Hours:

We have changed our normal opening hours in response to the coronavirus outbreak.

ALFA

Tai – modernus B+ klasės 4 aukštų pastatas, atidarytas 2008 metais. Pastato nuomojamų patalpų plotas yra daugiau nei 8,700 m2, požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje 240 parkavimo vietų.

ALFA pastatas yra pritaikytas mažesnėms įmonėms, todėl pirmame pastato aukšte, klientų patogumui yra įrengta Technopolio recepcija, mažų biurų erdvė, įvairaus dydžio susirinkimų bei darbo erdvės. Taip pat šiame pastate rasite „OPEN“ restoraną, kuris pasirūpins jūsų pietumis ir maitinimu konferencijoms bei susitikimams.

Daugiau informacijos apie Technopolis Ozas pastatuose teikiamas paslaugas galite rasti čia.

BETA

BETA – tai modernus B+ klasės 10 aukštų pastatas, atidarytas 2010 metais. Pastato nuomojamų patalpų  plotas – daugiau nei 22,300 m2, o pastato požeminėje bei antžeminėje automobilių stovėjimo aikštelėse yra 670 parkavimo vietų.

GAMA

GAMA – tai modernus B+ klasės pastatas, naujausias tarp visų Technopolis Ozas biurų miestelio pastatų. Šis pastatas buvo atidarytas 2013 metais. GAMA nuomojamų patalpų plotas – 10,570 m2, vieno aukšto plotas svyruoja nuo 700 – 1,100 m2, o pastatui priklausančioje daugiaaukštėje automobilių stovėjimo aikštelėje yra 360 parkavimo vietų. Taip pat automobilių stovėjimo aikštelėje yra įrengta uždara dviračių saugykla.

GAMA pastato pirmame aukšte yra įrengta konferencijų salė „ČIURLIONIS”, galinti sutalpinti iki 120 dalyvių. O pastato svečiai gali pasivaišinti šviežiais ir sveikais pusryčiais ar pietumis čia įsikūrusioje kavinukėje SHIM41 B15TRO.

DELTA

DELTA pastatas ir UMA Workspace atidaryti 2017 metais.
DELTA nuomojamų patalpų plotas – 22.000 m2.

Biurų pastate „Delta“ įkurta bendradarbystės erdvė „Uma“ – tai visiškai įrengtos, visomis paslaugomis aprūpintos ir lanksčiai nuomojamos darbo vietos.
Bendra darbo erdvė su prekės ženklu „Uma“ veikia visuose „Technopolio“ verslo parkuose 12 miestų Estijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Rusijoje.

Technopolio klientų ir svečių paslaugoms – net 18 susitikimams ir renginiams skirtų patalpų, video susitikimų salė, “Busy beet” dienos pietų restoranas ir kavinė.

PENTA

PENTA- naujausias Technopolis Ozas biurų miestelio pastatų, atidarytas 2018 metais.
PENTA nuomojamų patalpų plotas – 13.000 m2.

Pastatas PENTA pastatytas visai šalia “Siemens arenos”, prekybos centro “Ozas”, “Vichy” vandens parko, priešais pastatą – žaliuojantis Ozo parkas. PENTA pastatas sertifikuotas LEED “Gold” tvarios statybos sertifikatu, pastato kokybę užtikrina A energetinio efektyvumo standartas.

Technopolio klientų ir svečių paslaugoms – 4 susitikimams skirtos patalpų, vidinio kiemo terasa, “FIESTA” restoranas.

Kodėl turėtumėte rinktis „Technopolis“?

Technopolis Ozas – tai aplinka, kurioje Jūsų kompanijai kuriama galimybė augti. Mes siūlome paslaugas, kurios padės plėsti Jūsų kompanijos partnerių tinklą, kurie gali prisidėti prie Jūsų įmonės verslo augimo. Mes bendraujame su visais savo klientais ir, žinodami jų poreikius, galime pasiūlyti naujas plėtros galimybes, priemones ir instrumentus, skirtus įmonės veiklos produktyvumui gerinti bei didinti pajamas.

Technopolis teikiamų paslaugų tikslas – sudaryti sąlygas klientams susitelkti į savo verslą, o klausimus, susijusius su biuro patalpomis, palikti spręsti profesionalioms Technopolis darbuotojų komandoms. Tokio bendradarbiavimo rezultatas yra klientų verslo operacijų efektyvumo augimas, didesnė išlaidų kontrolė.

What our customers have to say

Unisport

Coworking Spaces