Darbo aplinka yra svarbi!

Technopolis Ozas – tai ne tik darbo vieta. Čia taip pat rasite dinamišką bendruomenę, platų paslaugų spektrą ir dėmesį Jums! Čia mes rūpinamės Jūsų kasdienybe, o jūs galite susitelkti į savo verslą.

Susipažinkite su bendradarbystės erdve

UMA by Technopolis Daugiau

Vilnius
Posėdžių salės
Ozas

Patalpos konferencijoms, renginiams ir susitikimams

Renginiams ir susitikimams skirtos erdvės – naujai įrengtos, jaukios bei patogios, jose naudojama naujausia įranga, į nuomos kainą visuomet įskaičiuotas stalo vanduo, rašikliai ir bloknotai užrašams. Siekdami prisidėti prie Jūsų renginio, susitikimo ar konferencijos sėkmės, su šypsena pasitiksime Jūsų svečius, pasirūpinsime kavos pertraukėlėmis ar pietumis, paruošime patalpas pagal Jūsų pageidavimus ir atsakysime į visus Jūsų klausimus bei padėsime išspręsti kilusias problemas. Susidomėjote? Susisiekite su mumis!

Konferencijų ir susitikimų erdvės
Darbo kambariai

Salės renginiams

 

Renginiai su Jūsų įmonės prekės ženklu

Suteikite renginiams išskirtinumo ir asmeniškumo – renginio dalyviai geriau pažins su ir jūsų įmonę!

Siūlome tris skirtingus modifikuojamus renginių paketus. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

Erdvės Jūsų renginiams

Ozo miestelyje Jūsų patogumui įrengtos ir kitos erdvės renginiams. Kiekviename pastate įsikūrę restoranai siūlo Jums ne tik pusryčių, pietų meniu, tačiau ir saldžias pietų pertraukėles. Čia, taip pat, visada rasite vietos Jūsų neformaliam renginiui pasirinktu metu. Gražiu oru, pasimėgauti saule ir vaizdu iš 10 aukšto siūlome naujai įrengtoje Terasoje Delta pastate.

OPEN restoranas ALFA pastate. Apsilankykite OPEN restorano Facebook paskyroje.

SHIMAI BISTRO restoranas GAMA pastate. Apsilankykite SHIMAI BISTRO Facebook paskyroje.

BUSY BEET restoranas DELTA pastate. Apsilankykite BUSY BEET Facebook paskyroje.

TERASA ant DELTA pastato stogo. Išskirtinė erdvė Jūsų renginiui ar pasisėdėjimui draugų/bendradarbių kompanijai. Apžiūrėkite, rezervuokite ir mėgaukitės!

Susitikimų salės ALFA pastate

ALFA pastate yra patogios ir jaukios erdvės susitikimams nuo 4 iki 50 asmenų.  Mes pasirūpiname projektoriumi, garso aparatūra ir magnetine lenta, kad Jūsų susitikimai eitųsi sklandžiai. Tame pačiame pastate yra OPEN RE5T4UR4NT, tad siūlome geriausius pusryčių / priešpiečių meniu bei kavos pertraukėlę/užkandžius.

Rezervacijos internetu: https://meeting.technopolis.fi

Susisiekite: vilnius@technopolis.lt

Salių planas

Konferencijų salė GAMA pastate

GAMA pastate įkurta didžiausia TECHNOPOLIS  Ozas miestelyje susitikimams ir renginiams skirta erdvė – Konferencijų salė “ČIURLIONIS”. Šioje modernioje salėje galima sutalpinti  iki 120 dalyvių, ji yra aprūpinta naujausia įranga, o šalia veikianti “SHIM41 B1STRO” kavinukė pagal Jūsų užsakymą paruoš pusryčius/pietus ar kavos pertraukėlę Jūsų svečiams.

Susitikimų salės DELTA pastate

DELTA pastate, pirmame aukšte yra modernios ir patogios salės Jūsų susitikimams, kuriose įrengti LED ekranai, projektoriai, garso aparatūra ir magnetine lenta, kad Jūsų susitikimai eitųsi sklandžiai. Taip pat pirmame aukšte, salėje “Video Vilnius” įrengta patogiai valdoma “Cisco” vaizdo aparatūra suteikianti sąlygas organizuoti tarpmiestinius ir tarptautinius susitikimus ir pateikti vaizdo medžiagą susitikimo dalyviams. Mes paruošime įrangą ir užtikrinsime jos veikimo kokybę, o Jums reikės laiku atvykti į susitikimą. Tame pačiame pastate yra BUSY BEET, tad siūlome geriausius pusryčių / priešpiečių meniu bei kavos pertraukėlę/užkandžius.

Rezervacijos internetu: https://meeting.technopolis.fi

Susisiekite: vilnius@technopolis.lt

Salių planas

Sales rasite

Technopolis Ozas/ALFA pastate (V.Gerulaičio g. 1, LT – 08200, Vilnius):
NĖRIS (10 vietos)
VYDŪNAS (22 vietos)
KUDIRKA (10 vietų)
MAIRONIS (50 vietos)
DAUKANTAS (4 vietos)

Restoranas OPEN

Salių planas

Technopolis Ozas/GAMA pastate (J.Balčikonio 7, LT – 08247, Vilnius):
ČIURLIONIS (120 vietų)

Restoranas Shimai Bistro 

Technopolis Ozas/DELTA pastate (J. Balčikonio 9, LT – 08247, Vilnius):
1aukšte:
BILIŪNAS (10 vietų)
MAŽVYDAS (10 vietų)
STRAZDAS (6 vietos)
AISTIS (50 vietų)
VIDEO VILNIUS(22 vietos)

Salių planas

2 aukšte:
BORUTA (10 vietų)
DONELAITIS,
UMA Workroom 1-6 (4 vietos)

3 aukšte:
RADAUSKAS (10 vietų)
ŽEMAITĖ (10 vietų)

Restoranas Busy Beet

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Mes esame vieni didžiausių konferencijų paslaugų tiekėjų nuomojančių 278 posėdžių sales 12-oje miestų 5-iose šalyse. Naujienlaikraštyje rasite informacijos apie pasiūlymus, svarbiausias naujienas, ir kitus dalykus lemiančius Jūsų susitikimo sėkmę.

Čia rasite naudingų patarimų dėl vaizdo konferencijos organizavimo

Vaizdo susitikimai yra puikus būdas taupyti pinigus ir kelyje praleistą laiką. Nemokamai atsisiųskite „Kaip suorganizuoti sėkmingą vaizdo konferenciją“  vadovą (PDF 4,2 MB).

Skaitykite sėkmingo renginio organizavimo vadovą

Kasmet organizuojame daugiau nei 170 renginių ir, nežiūrint į renginio ar susitikimo dydį, jo sėkmė priklauso nuo mažų detalių. Nemokamai atsisiųskite „Kaip suorganizuoti sėkmingą renginį“ vadovą (PDF 4,9 MB).