Oulu
Daugiau informacijos

Uma Linnanmaa

Kuopio
Daugiau informacijos

Uma Kuopio

Jyväskylä
Daugiau informacijos

Uma Innova

Tampere
Daugiau informacijos

Uma Yliopistonrinne

Vantaa
Daugiau informacijos

Uma Aviapolis

St. Petersburg
Daugiau informacijos

Uma Pulkovo

Oslo
Daugiau informacijos

Uma Fornebu

Espoo
Daugiau informacijos

Uma Otaniemi

Tallinn
Daugiau informacijos

Uma Ülemiste

Vilnius
Daugiau informacijos

Uma Ozas

Tavo darbo vieta ten kur keliauji tu

Bendradarbystės erdvė sukurta žmonėms

Bendradarbystė?

Šiuolaikiniame verslo pasaulyje, kai darbo vieta ir standartinės darbo valandos nebėra taip svarbu, mobilumo, lankstumo ir ryšių svarba auga. Technopolio biurų miesteliuose įrengtos modernios, kasdienius šiuolaikinio žmogaus poreikius atitinkančios bendradarbystės erdvės (angl. human workspace).

UMA Workspace?

Pristatome Jums naują darbo vietos koncepciją – UMA – vieną didžiausių ir moderniausių darbo erdvių (angl. co-working space) projektų Šiaurės Europoje. Turėdami vieno iš Technopolio biurų parko UMA bendradarbystės erdvės narystę galite laisvai rinktis Jums patogiausią darbo vietą iš 5 šalyse įrengtų 14 galimų skirtingų darbo erdvių. Rinkitės jums reikalingą darbo pobūdį – rezervuokite darbo vietas tylioje erdvėje, atviroje erdvėje arba bendraukite su kolegomis dirbdami UMA Coffee erdvėje.

Narystės

Išsirink tinkamiausia UMA narystę ir susipažink su siūlomomis naudomis.  Taip pat sužinok daugiau apie narystes įmonėms.

Dienos narystė

Jei tau reikia erdvės darbui dienai ar keliom valandom, rinkis dienos narystę. Taip pat, tai puiki galimybė išsibandyti UMA darbo erdves.

Susitikimų erdvės

Diena be susitikimų kartais skamba kaip svajonė. Renkantis vietą susitikimui, peržvelk ką galime pasiūlyti čia.

Bendradarbystės erdvės – Lankstumas, Efektyvumas ir Bendravimas

 

Dabar darbas nereikalauja prisirišti prie biuro. Darbas nuotoliniu būdu yra tikrovė daugeliui žmonių, ypač dabar, kai jie gali tiesiogiai bendrauti su savo kolegomis internetu, o komandos nariai dirba skirtinguose miestuose ar net skirtingose ​​šalyse. Sužinok daugiau apie bendradarbystės naudas: spausk čia.

UMA Vilnius

UMA Vilnius – tai dar viena UMA bendradarbystės erdvių tinklo dalis, įsikursianti Technopolis Ozas biurų miestelio Delta pastate. Naudodamiesi skirtingomis darbo zonomis, bendradarbystės erdve  galėsite naudotis ir  susitikimų, inovacijų/poilsio  bei darbo kambariais. Taip pat pasiūlysime greitą belaidį interneto ryšį, recepcijos paslaugas ir biurų miestelio bendruomenę, kurioje galėsite  laisvai dalintis savo žiniomis ir idėjomis.

Susitikimų vieta – UMA

Kiekvienoje UMA erdvėje ar už jos ribų rasite skirtingų vietų susitikimams. Mes turime beveik 300 susitikimų kambarių Technoppolio pastatuose. Sužinok daugiau apie patalpas konferencijom, renginiams ar susitikimams čia.

Užklausos forma

Contact request

Contact